II Всеукраїнська науково-технічна конференція «Теоретичні та прикладні аспекти радіотехніки і приладобудування»

Шановні викладачі, студенти, молоді учені!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі II Всеукраїнської науково-технічної конференції «Теоретичні та прикладні аспекти радіотехніки і приладобудування», яка відбудеться 9 - 10 червня 2015 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Робота конференції буде проводитися за секціями:

1. Математичні моделі та інформаційні технології радіотехніки і приладобудування.
  2. Обчислювальні методи та засоби в радіотехніці і приладобудуванні.
  3. Супутникові та наземні системи телекомуніка-цій.
  4. Електроживлення радіоелектронної апаратури.
  5. Радіоелектронні біотехнічні апарати і системи.

Тези доповідей конференції будуть опубліковані в збірнику. Кращі доповіді будуть рекомендовані до публікації у «Віснику Тернопільського національного технічного університету» (журнал входить до переліку фахових видань).

Заявки на участь в роботі конференції та тези доповідей (обсягом 1-3 стор.) приймаються до 29.05.2015 р.