Підсумки Краш-тестування інноваційних стартап-проектів
в ТНТУ імені І.Пулюя
27-29 квітня 2015 року

27 - 29 квітня 2015 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулася презентація інноваційних стартап-проектів учасниками Стартап Центру ТНТУ в рамках міжнародного проекту ТЕМПУС SUCSID.

Краш-тестування стартап-проектів проходило два дні, у двох секціях:

• 27 квітня — краш-тестування стартап проектів, секція №1 «Start up проекти (ІТ, технічна, економічна та ін. галузі)»;
  • 28 квітня — краш-тестування стартап проектів, секція №2 «Start up проекти (соціальні проекти)».
    Також 28.04.15 р. учасники даного заходу мали змогу побувати на церемонії відкриття Інноваційної лабораторії Стартап центру та відвідати дисемінаційний захід, краш-тест соціального (волонтерського) стартап проекту «Логістичний центр «АТО».

За ці два дні було представлено 7 стартап-проектів учасниками Стартап центру ТНТУ, а саме:

1. Американсько-український волонтерський стартап-проект «Боревітер» (координатор проекту — Назаревич Олег);
  2. Стартап-проект «Хмарний сервіс складу «Волонтер» (ЛЦ АТО)» (команда: автор ідеї — студент 1 курсу ТНЕУ Сороколіт Микола; ментор, менеджер проекту — Сорокаліт Віталій);
  3. Стартап-проект «Розробка рекуперативного амортизатора» (автор ідеї — магістрант ТНТУ Сергій Кушнірук);
  4. Стартап-проект «Еко-мило» (автор ідеї — магістрант ТНТУ Різник Емілія);
  5. Стартап-проект «Еко-соуси» (автор ідеї: Галушко Тарас).
  6. Стартап-проект «Єдина Україна», (автор ідеї: Володимир Бігус);
  7. Стартап-проект «Психологічна допомога дітям з ПТСР із зони АТО», (команда: автор ідеї — магістрант ТНТУ Корбак Ольга; доповідач — студентка 3 курсу ТНТУ, спеціальність «Психологія», переселенка із Луганської області Обухівська Юлія; керівник проекту — к.п.н., Періг Ірина).

Дані бізнес-проекти оцінювали провідні експерти, у тому числі міжнародні: Пекка Пєтіла, Технологічний університет Тампере (Фінляндія); Євгенія Скрипник, Університет Монпельє (Франція); Світлана Гєнова, Інноваційний Центр Комратського державного університету (м. Комрат, Гагаузія, Молдова); Людмила Стіхі, директор Стартап центра Молдовської економічної академії, біsнес консультант, викладач кафедри Менеджменту, доктор екон. наук (Молдова); Ірина Дорогая, біsнес консультант стартап центру Молдовської економічної академії (ASEM), викладач кафедри Менеджменту, доктор екон. наук (Молдова); Олена Плоха, Старт-ап Центр «First Capital», ХНЕУ (м. Харків, Україна); Оксана Борисенко, президент Асоціацій IT компаній «Digital Ukraine», (м. Київ, Україна); Химич Григорій Петрович — директор наукового парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля» (м. Тернопіль); Сороколіт Віталій Іванович, підприємець, Голова громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» (м. Тернопіль); Олег Череватий, виконавчий директор MagneticOne (м. Тернопіль); Олена Дейнека, бізнес-партнер REWORLD, бізнес-тренер в сфері менеджменту і маркетингу (м. Тернопіль); Ніздрань Олекандра Андріївна, практичний психолог консультативного відділу Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, керівник центру психологічного розвитку «Кора», член Української спілки психотерапевтів (м. Тернопіль).

На підставі підготовлених рецензій та публічного захисту були надані різнобічні рекомендації, які дадуть змогу розробникам проектів не тільки поліпшити їх, але і отримати у подальшому конкретні інвестиції під власні проекти.

Також 29 квітня у рамках даного заходу в читальному залі ТНТУ (ауд. 58) з 10.00 до 11.30 год. відбувся надзвичайно цікавий та практичний кейс для студентів економічних та ІТ спеціальностей та загалом усіх зацікавлених на тему: «Управління IT проектами за методології Agile». Спікер — Олег Галущак, PMP, керівник проектів в компанії ELEKS.

Команда Стартап центру ТНТУ дякує усім учасникам та присутнім за активність! Плануємо продовжувати роботу, адже віримо, що у нашому місті є багато молодих талановитих людей, які прагнуть до саморозвитку, мають цікаві ідеї та задуми та хочуть втілити їх у життя. Долучайтесь до нашої команди!

Директор Стартап центру ТНТУ
Ірина Струтинська