Студенти змагалися з техніки пішохідного туризму

3 червня 2015 року у парку «Топільче» відбулися змагання з пішохідного туризму в залік Спартакіади ТНТУ ім.Івана Пулюя серед факультетів. За першість з техніки пішохідного туризму змагалися 8 команд Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя. Також в рамках спортивного заходу тренувальні заняття з підвищення туристської майстерності провели 2 команди Технічного коледжу ТНТУ.

Проходячи «Естафету туристських навичок» команди виконували різні види важливих завдань, одним з таких були рятувальні роботи по транспортуванню умовно потерпілого через річку Серет. Також спортсмени вправно долали численні перешкоди – підйоми, спуски, траверси, навісні та крутопохилі переправи, що дало можливість показати різні техніки проходження дистанції.

За результатами змагань визначено переможців:

• 1 місце — команда ФБВ
  • 2 місце — команда ФІС
  • 3 місце — команда ФРК

В загальнокомандному заліку Спартакіади ТНТУ ім.Івана Пулюя серед факультетів результати наступні: 1 місце — команда ЕМФ (143 оч.), 2 місце — команда ФКТ (139 оч.), 3 місце — команда ФХМ (116 оч.).

Більше фото із змагань на сторінці Facebook