Змагались першокурсники

9 жовтня 2015 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, що входить у залік спартакіади серед першокурсників університету. Понад 40 юних любителів бігу визначали першість в особистій та командній боротьбі.

В індивідуальній першості серед дівчат перемогу здобула Оксана Приведа (СП-11). Другою фінішувала Валентина Матвіїв (БП-11) і третьою перетнула фінішну лінію Алла Прокопченко (БП-11). Серед юнаків точилася більш запекла боротьба, у якій переміг Олег Кошик (ЕТ-12). Друге місце посів Артур Лозан (КТ-11) і третім дістався фінішу Віталій Коваль (КТ-11).

У командній першості перемогу вибороли легкоатлети із ФІСу. Друге місце посіла збірна ФБВ і замкнула трійку призерів команда ФКТ. 4 місце — у ЕМФ, 5 місце — у ФРК.

Вітаємо переможців та учасників змагань!