До відома членів вченої ради ТНТУ ім. І.Пулюя!

25 листопада 2015 року відбудеться засідання вченої ради

Місце проведення — ауд. 79
Початок засідання — о 15.00

Порядок денний:

1. Балотування щодо присвоєння вченого звання:
    1.1. Професора:
    • Гевку Івану Богдановичу – д.т.н., проф. кафедри технології машинобудування;
    • Грицику Володимиру Володимировичу – д.т.н., проф. кафедри комп‘ютерних систем та мереж;
    • Нікіфорову Юрію Миколайовичу – к.ф.-м.н., проф. кафедри фізики.
    1.2. Доцента:
    • Мариненку Сергію Юрійовичу – к.т.н., доц. кафедри технології і обладнання зварювального виробництва.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  2. Про роботу факультету контрольно-вимірювальних та радіокомп’ютерних систем.
    Доповідачі: декан ФРК Яськів В.І., голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  3. Роль органів студентського самоврядування в освітньо-виховній роботі серед студентів університету та шляхи підвищення ефективності співпраці адміністрації університету й органів студентського самоврядування.
    Доповідачі: начальник відділу у справах молоді та зв’язків з громадськістю Децик О.Я., голова студради університету, голова комісії з питань виховної роботи та студентського самоврядування Курко Я.В.
  4. Про підсумки міжнародної діяльності ТНТУ у 2015 році та завдання на 2016 рік.
    Доповідач: проректор з міжнародного співробітництва Вітенько Т.М.
  5. Затвердження Положення про академічну мобільність студентів ТНТУ ім..І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з міжнародного співробітництва Вітенько Т.М.
  6. Затвердження Положення про Технічний коледж ТНТУ.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  7. Затвердження Положення про Гусятинський (Зборівський) коледж ТНТУ.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  8. Затвердження Положення про діяльність науково-дослідної лабораторії «Інформаційні технології дослідження сигналів».
    Доповідач: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М.
  9. Затвердження змін до Положення про рейтингову систему оцінювання якості роботи науково-педагогічних працівників.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  10. Затвердження рекомендацій НТР.