Конкурс наукових робіт
«ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ПРОГРЕСУ І РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»,
присвячений видатному земляку, доктору Михайлу Яримовичу

З 1 лютого по 20 березня 2016 року на базі кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва (наказ ректора від 15.12.2015 №4/7-860) у співпраці з Академією соціального управління, Фондом неординарних ідей і проектів, Науковим парком «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля», експериментальною науково-дослідною лабораторією ЕЛІТА з метою заохочення творчості науковців, студентів, залучення талановитої молоді до дослідницької діяльності, підвищення престижу науки у науковому та студентському середовищі відбудеться конкурс наукових робіт «Інновації для прогресу і розвитку України», присвячений видатному земляку, доктору Михайлу Яримовичу.

Участь у конкурсі беруть наукові статті, бізнес-плани, проекти, інноваційні ідеї тощо. З інформацією про конкурс можна ознайомитися в положенні .

Матеріали на конкурс приймаються:

Адреса оргкомітету:

ТНТУ імені Івана Пулюя, навч. корп 7, ауд. 305
Кафедра менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва
вул. Микулинецька, 46, м. Тернопіль, 46000, тел. (0352) 23-51-14