Спільний науково-методичний семінар кафедри програмної інженерії та ІТ-компанії «Елекс»

26 лютого 2016 року кафедрою програмної інженерії разом з ІТ-компанією «Елекс» був проведений науково-методичний семінар з проблем конструювання сучасних програмних засобів для студентів, науковців та ІТ-фахівців.

Компанію «Елекс» представляли: директор Тернопільського відділення «Елекс» Олексій Цебрій, програмні менеджери Остап Андрусів, Олексій Федорів та маркетинг-менеджер Леся Мандзевич (Львів).

Представники компанії виступили із окремими доповідями, що стосуються нових підходів до розробки програмного забезпечення, використання сучасних процесів та технологій розробки для широкого спектру прикладних застосувань, включаючи мобільні платформи і пристрої.

Директор Тернопільського відділення «Елекс» Олексій Цебрій також повідомив, що для студентів ІТ-спеціальностей університету будуть додатково проводитись короткотривалі курси (Елекс-Академії) з метою поглиблення, набуття практичних навиків та майбутнього працевлаштування.