Учасниці конкурсу «СтудМіс ТНТУ – 2016» провели
благодійний ярмарок

Уже традиційними стали різноманітні благодійні ярмарки у нашому університеті.

Другий рік поспіль благодійну ініціативу допомоги дітям-сиротам підтримують дівчата-учасниці студентського конкурсу краси «СтудМіс ТНТУ».

Відтак, 12 прекрасних конкурсанток «СтудМіс ТНТУ – 2016» спекли багато смачної солодкої випічки, аби зібрати кошти для тих, хто залишився без батьківської любові, опіки та турботи. Смаколики дівчата продавали на великій перерві у фойє начального корпусу №2. Тут були і тістечка, і сирники, і пряники, солодкі горішки і кекси з побажаннями, і чого тут тільки не було. Все це можна було купити за доволі символічну ціну — 1, 2, 3, 5, 7, чи 8 грн. На Ярмарку також продавали квитки на грандіозне мега-шоу «СтудМіс ТНТУ – 2016».

Головний організатор конкурсу Оля Стефанів запевнила, що усі надходження з ярмарку підуть на потреби дітей-сиріт і дітей з особливими потребами.