Благодійний футбольний турнір

3 - 4 квітня 2016 року у Тернополі відбувся футбольний турнір cеред молоді, організатором якого виступила некомерційна молодіжна громадська організація «FreeWay». Даний захід проводився з метою надання благодійної допомоги Будинку дитини у м. Тернополі.

Організатори залучили до турніру 16 команд, які внесли благодійний членський внесок. Участь у турнірі взяла і команда факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії ТНТУ ім. І.Пулюя (спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»), зокрема Ящук Леонід, Малець Андрій, Соловко Андрій, Навроцький Дмитро, Крисюк Святослав, Кошик Олег і Куницький Олександр.

Команда нашого університету посіла почесне 5 місце.

Окрім благодійності, проект спрямований і на зміцнення та розвиток молодіжного спорту у місті.