Зустріч із роботодавцями

14 квітня 2016 року у читальній залі університету з ініціативи відділу сприяння працевлаштуванню, практичній підготовці студентів і випускників, деканату факультету інженерії машин, споруд та технологій відбулась зустріч із роботодавцями студентів і випускників спеціальностей підготовки «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка».

Свої підприємства презентували і пропонували вакансії: головний інженер ТОВ «ВЛОТА» Тимочко Володимир Васильович, випускник нашого вишу 2014 року; заступник генерального директора з управління персоналом Корпорації «Ватра» Добровольський Станіслав Йосипович, наш випускник 1972 року; начальник технологічного бюро Корпорації «Ватра» Галамай Ігор Дмитрович, випускник 1970 року; представники ТОВ «САЮЗ», менеджери з персоналу Сідляр Вікторія і Дичко Оксана; керівник бюро розвитку ТОВ «Профіт-Саппорт» Жирук Василь Михайлович, випускник 1985 року.

Роботодавці роздали учасникам зустрічі інформаційно-довідкові матеріали про підприємства, провели анкетування і тестування випускників, співбесіди з тими, хто виявив зацікавлення запропонованими вакансіями, відповіли на численні запитання.

Запропоновані вакансії від роботодавців

ТОВ «САЮЗ»:

• інженер-конструктор;
  • інженер-технолог;
  • інженер із логістики;
  • зварювальник на машинах контактного зварювання;
  • майстер зміни;
  • ливарник пластмас;
  • електрогазозварник;
  • слюсар механоскладальних робіт;
  • оператор холодного штампування;
  • оператор верстатів з числовим програмним керуванням.

ТОВ «Профіт-Саппорт»:

• оператор комп’ютерної обробки статистичних даних;
  • оператор-аналітик комп’ютерної обробки статистичних даних;
  • офіс-менеджер для роботи із клієнтами;
  • програміст.

Корпорація «Ватра»:

• інженер-конструктор (розробка освітлювальних приладів);
  • інженер-технолог (механічна обробка);
  • інженер-технолог (гальванопокриття, фарбування);
  • інженер з якості продукції.

ТОВ «ВЛОТА»:

• оператор лінії термовакуумної формовки;
  • оператор гравірувально-фрезерного верстата;
  • оператор екструдерної лінії;
  • менеджер із реалізації продукції.

До уваги студентів і випускників! Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії від роботодавців, то можна звертатися безпосередньо до роботодавців (адреси є на сайті відділу сприяння працевлаштуванню, практичній підготовці студентів і випускників) або у відділ.

Відділ сприяння працевлаштуванню, практичній підготовці студентів і випускників