СтудМіс ТНТУ 2016

14 квітня 2016 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулося свято краси, кмітливості та таланту — «СтудМіс ТНТУ 2016».

Свято проводилося у рамках підготовки та за підтримки конкурсу «СтудМіс Україна».

Дванадцять красунь змагалися за титул та корону найкращої. Оцінювало дівчат професійне жюрі у складі помічника міського голови з питань молодіжної політики Ігоря Бойчука, директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Молодіжний методичний центр» Володимира Демчишина, начальника відділу у справах молоді та зв'язків з громадськістю ТНТУ Оксани Децик, начальника управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації Віктора Мацикура, власника інтернет магазину подарункових сертифікатів Фабрики Емоцій OGOGO Наталії Гевко, власниці «Школи вуличного танцю» Ніно, журналіста медіа груп Сіті Лайф Юлії Хім'як, власниці Салону краси та моди «Іріс» Ірини Ханас, директора Дому модної білизни «Ажур» у місті Тернопіль Ольги Музики, шоумена, ведучого, арт-директора нічного клубу «Алюр» Олеся Зіньківа.

Перемогу у конкурсі здобула студентка першого курсу факультету інженерії машин, споруд та технологій — 19-річна Яна Георгієва. Окрім корони дівчина отримала путівку в Прагу від туристичної компанії ТакТревел. Вітаємо переможницю!

Конкурсантки демонстрували свої таланти під час кількох виходів: у купальниках, вечірніх сукнях, а також проявляли свою кмітливість у вирішенні різних завдань.

Титул першої віце-міс отримала студентка факультету менеджменту та економіки Анастасія Мащак, вона ж перемогла і у номінації «Міс артистичність». Другою віце-міс стала студентка факультету інженерії машин, споруд та технологій Христина Лукасевич, до свого титулу дівчина додала перемогу в номінації «СтудМіс кмітливість».

Найбільше голосів в інтернет-голосуванні отримала студентка факультету по роботі з іноземними студентами (студентка з Намібії) — «Студ Міс глядацьких симпатій» Лела Хенок. До речі, її прийшла підтримати чимала кількість земляків. «СтудМіс Конгеніальністю» стала Надія Громосяк (ФМТ), «СтудМіс Сіті Лайф» — Соломія Гривняк (ФМТ), «Студ Міс Ніжність» — Яна Кіхевка (ФПТ), «СтудМіс Пісня» — Ілона Гудь (ФМТ), «Студ Міс Танець» — Юлія Шаварська (ФЕМ), «СтудМІс Шарм» — Наталія Куріца (ФЕМ), «Студ Міс OGOGO» — Ольга Яремчук (ФЕМ), «Студ Міс Посмішка» — Катерина Грабовська (ФМТ).