Досягнення студентів факультету інженерії машин, споруд
та технологій

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Металорізальні верстати та системи» напряму «Машинобудування», що проходила впродовж 20 - 23 квітня 2016 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, студент V курсу факультету інженерії машин, споруд та технологій Олександр Торчила (група ХВм-51) став призером олімпіади, виборовши 3 місце. Ще один студент факультету інженерії машин, споруд та технологій Петро Фік (група ХВм-51) посів почесне 5 місце на Всеукраїнській олімпіаді.

Науковий керівник Олександра Торчила та Петра Фіка — завідувач кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, д.т.н., професор Луців Ігор Володимирович.

Вітаємо наших студентів із професійними досягненнями та бажаємо їм успіхів у подальшій науковій діяльності!