Вечір науки в ТНТУ

У п'ятницю, 30 вересня 2016 року, в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя для дітлахів, школярів, студентів та усіх тернополян провели Вечір науки. Тут кожен, хто завітав на захід міг спостерігати незвичні демонстрації з різних галузей фізики та хімії, стати учасником цікавих експериментів, побувати у наукових лабораторіях та поспілкуватися з науковцями.

Молодшим школярам особливо запам'яталися фізичні та хімічні досліди, тест-драйв марсохода, знайомство з роботами та електронним мікроскопом, а старшим — науково-популярні лекції про дослідження Марса та детектування гравітаційних хвиль.

Наприкінці свята учасники записали відеопривітання європейським колегам, які святкували Ніч європейських науковців.

Також організатори заходу зазначили, що знайомство із світом науки можна буде продовжити на Фестивалі фізичного експерименту у листопаді цього року, конкурсах-захистах Малої академії наук України у січні-березні та Фестивалі науки та наукових пікніках у травні наступного року.