Оголошення!

До відома членів вченої ради ТНТУ ім. І.Пулюя!

Засідання вченої ради переноситься на 27 жовтня 2016 року.

Місце проведення – читальний зал. Початок засідання – 15.00.

Порядок денний:

1. Результати набору студентів у 2016 році та завдання щодо забезпечення набору студентів у 2017 році.
    Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Кобельник В.Р.
  2. Про рейтинги університету та результати рейтингового оцінювання якості роботи НПП університету у 2015/2016 н.р.
    Доповідач: голова комісії з рейтингового оцінювання.
  3. Про роботу локальних центрів університету
    Доповідачі: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф., голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  4. Про створення відділу маркетингу і прогнозування та затвердження Положення про відділ маркетингу і прогнозування ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: головний бухгалтер Марценко Г.В.
  5. Затвердження Положення про субрахунки структурних підрозділів ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  6. Затвердження Положення про порядок розподілу коштів, отриманих за підготовку понад державне замовлення в межах ліцензійного обсягу відповідно до договорів, укладених з фізичними та юридичними особами, студентів ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  7. Затвердження змін до Положення про інституційний депозитарій ТНТУ ім. І.Пулюя (ELARTU).
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  8. Про підтримку клопотання Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя щодо присвоєння почесного звання «Заслужений працівник освіти України» завідувачу комп‘ютерно-економічного відділення Синишину Олександру Васильовичу.
    Доповідач: голова атестаційної комісії Кирич Н.Б.
  9. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.