ТДТУ ім. І. Пулюя взяв участь у II-му Міжнародному інвестиційному форумі (м.Тернопіль, 13-14 вересня 2007 р.). На виставці, яка відбувалася в палаці культури «Березіль», були представлені наукові розробки університету: універсальна вимірювальна система для дослідження динамічних та енергетичних характеристик мобільної сільськогосподарської техніки (автори розробки д.т.н., проф. Рибак Т. І., к.т.н., доц. Підгурський М. І., к.т.н., доц. Костюк В. І.), енергоощадні нагрівальні системи (автори розробки д.ф.-м.н., проф. Шаблій О.М., д.т.н., проф. Пулька Ч. В.), системи вторинного електроживлення (автор розробки к.т.н., доц. Яськів В. І.), високочастотні електронні пускорегулюючі апарати для люмінесцентних ламп (автори розробки д.т.н., зав. каф. світлотехніки Андрійчук В.А., аспірант кафедри світлотехніки Великий В.І.), гвинтовий конвеєр з еластичною спіраллю (розробка Лабораторії моделювання, автоматизації та логістики транспортно-технологічних систем) та інші.

Науковці ТДТУ ім. І. Пулюя взяли участь у роботі секції «Промисловість, будівництво, транспорт та логістика». Зокрема, к.т.н., доц. Яськів В.І. виступив перед учасниками II-го Міжнародного інвестиційного форуму із доповіддю «Розробка та організація виробництва високоефективних джерел та систем вторинного електроживлення для сучасних інформаційних технологій»; к.т.н., доц. Паламар М. І. та старший викладач Хімич Г. П. виступили зі співдоповіддю «Антенний комплекс та програмне забезпечення для дистанційного зондування Землі».

У каталог II-го Міжнародного інвестиційного форуму Тернопільської області увійшли інноваційні пропозиції науковців ТДТУ ім. І. Пулюя: к.т.н., доцента Яськіва В. І., д.т.н., проф. Андрійчука В. А., д.т.н., проф. Гевка Б.М., к.ф.-м.н., доц. Скоренького Ю. Л., д.т.н., проф. Кривеня В. А., к.т.н., доцента Бодрової Л. Г., к.т.н., доц. Васильківа В. В., к.т.н., с.н.с. Яреми І. Т., д.т.н., проф. Рибака Т. І., к.т.н., доц. Підгурського М. І., к.т.н., доц. Костюка В. І.