Огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку

З метою популяризації підтримання чистоти й порядку в кімнатах студентів буде проведено огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку, на кращу кімнату студентського містечка за житлово-побутовими умовами та забезпеченням умов навчання.

Кімнати будуть оцінювалися за десятибальною шкалою, окремо серед хлопців та дівчат. Визначать переможців за критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, дотримання правил внутрішнього розпорядку ТНТУ ім. І.Пулюя.

Гуртожиток Адреса Дата проведення огляду-конкурсу
№ 1 вул. Шептицького, 13 22.11.2016 р.
№ 2 вул. Замонастирська, 18 23.11.2016 р.
№ 3 вул. Тарнавського, 7а 24.11.2016 р.
КООП вул. Живова, 1 29.11.2016 р.

За результатами огляду-конкурсу організаційний комітет готує і подає відповідні матеріали для нагородження переможців.

Організатори конкурсу: студентське містечко, відділ у справах молоді та зв’язків з громадськістю університету, органи студентського самоврядування та профспілковий комітет студентів.