Екскурсія на підприємство ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна»

16 березня 2017 року відбулась екскурсія для третього курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» , «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на підприємство ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна», яке входить до концерну Sumitomo Electric Bordnetze — провідного світового виробника кабельної продукції.

Екскурсія проводилась з метою вдосконалення та розширення практичних знань студентів у межах дисципліни «Управління якістю продукції».

Дане підприємство одне з небагатьох, яке дозволяє ознайомитись з усіма етапами виробництва, управлінням якості виробленої продукції, умовами праці робітників та. ін. Студенти мали можливість отримати відповіді на дискусійні запитання, які постали під час навчального процесу на прикладі окремого діючого виробничого європейського підприємства. Заходи такого типу дають додаткову можливість для вдосконалення навчального процесу у підготовці фахівців з даних спеціальностей.