Універсіада міста Тернополя - 2017

Змагання з вільної боротьби

16 березня 2017 року cтартувала відкрита Універсіада м. Тернополя. Відкрили сезон змагань серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV р.а. Тернопільської області змагання з вільної боротьби.

Наш університет гідно представили у даному виді змагань студенти-призери змагань. Перше місце в категорії до 65 кг виборов студент групи МБ-11 Олійник Тарас; перше місце в категорії до 125 кг зайняв студент групи РП-21 Чукас Тарас; друге місце в категорії до 61 кг зайняв студент групи МБ-21 Репак Андрій; третє місце в категорії до 70 кг зайняв студент групи КТ-51 Дуль Антон. Відтак у командному заліку збірна університету посіла третє місце.

Переможці та призери в особистому та командному заліку були нагороджені грамотами та медалями.

Кафедра фізичного виховання і спорту вітає наших спортсменів.