Змагались волейболісти

20 березня 2017 року у спортивному комплексі ТНТУ ім. І. Пулюя відбулись щорічні традиційні змагання з волейболу в залік Спартакіади серед факультетів.

На майданчику точилась запекла боротьба. Не менше за учасників хвилювались глядачі на трибунах. Четверте місце виборола команда ФЕМ (декан Ціх Г. В.), третє місце — ФІС (декан Мацюк О. В.).

За І і ІІ місце змагались команди ФПТ і ФМТ. До останнього моменту тривала інтрига. Кожне забите очко супроводжувалось радісною хвилею серед вболівальників тої чи іншої команди. Гра закінчилась на користь команди ФМТ (І місце, декан Лещук Р. Я.), ІІ місце — у команди ФПТ (декан Яськів В. І.).

Команди-призери відзначені грамотами і медалями. А також дипломи отримали найкращі гравці (Джуль Сергій — ФМТ, Шклярук Віктор — ФПТ, Чайковський Назар - ФПТ).

Готували студентів до змагань викладачі Вальчак Н. В. і Галіздра А. А.

День був насичений цікавими і динамічними іграми.

Кафедра фiзичного виховання i спорту