Випускники факультету економіки і менеджменту одержали дипломи магістрів

Один із найважливіших документів у своєму житті — диплом про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» цьогоріч отримали близько півтори сотні випускників факультету економіки і менеджменту Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Зокрема, 93 дипломи отримали випускники денної форми навчання, з них — 47 з відзнакою, випускники заочної форми навчання — 47 дипломів, з них — 6 з відзнакою.

«Сьогодні розпочинається нова сторінка вашої долі, шановні випускники, і нехай вона буде щасливою, перед вами відкриваються нові життєві обрії і нехай вони будуть безхмарними, нехай диплом випускника нашого факультету залишається для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до великої університетської родини політехніків»,— з такими словами звернулася до випускників 2017 року декан факультету економіки та менеджменту Ціх Галина Володимирівна під час Урочистої академії з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам.

Проректор з науково-педагогічної роботи Дячук Степан Федорович висловив сподівання, що випускники факультету економіки і менеджменту в майбутньому — це професіонали, які здатні критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення в інтересах людини й суспільства, тому побажав випускникам бути впевненими в своїх силах, завжди мати власну мотивацію та пам’ятати викладачів і рідний виш.

Також завітав на захід та привітав випускників заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюра Леонід Олексійович. Він побажав молодим людям сили духу і мудрості, аби могли захистити гідність своїх рідних і України, дотримуватись інструкцій совісті, а також упевненості у знаннях та успіху.

Зі здобуттям високого наукового і професійного звання привітали магістрів і завідувачі кафедр та викладачі: завідувач кафедри психології у виробничій сфері — професор Буняк Надія Андроніківна; доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері, заступник декана факультету – Гарматюк Оксана Олегівна; доцент кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва — Стойко Ігор Іванович; завідувач кафедри промислового маркетингу — професор Федорович Роман Володимирович; в.о. завідувача кафедри економічної кібернетики — доцент Дмитрів Дмитро Володимирович; завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту — професор Білоус Ольга Степанівна; завідувач кафедри економіки та фінансів — професор Панухник Олена Віталіївна. Старші колеги побажали своїм вихованцям стати успішними фахівцями в сфері економіки та управління, реалізувати власні проекти та задуми.

З напутніми словами до випускників звернулися гості заходу (колишні випускники вишу) – голова Регіональної Ради підприємців Тернопільської області, директор навчально-консалтингової компанії «Профіцентр», доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері Гевко Володимир Леонідович та духовний капелан університету, священик Архикатедрального собору м. Тернополя отець Ярослав Шевчук.

«Для свого становлення людині необхідні три складові – вдячність, повага і служіння. Без цих важливих людських чеснот їй важко буде досягти справжнього успіху»,— переконаний духовний капелан. А відтак, отець Ярослав Шевчук закликав молодь бути вдячними, мати повагу до себе й до інших, віддано служити науці, обраній справі та рідній країні.

Володимир Гевко побажав випускникам стати творцями самих себе і свого життя, тобто розвивати здібності та реалізовувати можливості. «Чим більше успіхів досягне людина в цьому, тим більший вона творець. У вільній, творчій праці людини на благо суспільства реалізується її соціальна суть, утверджується особистість, тому бажаю Вам бути непересічними особистостями»,— зазначив Володимир Леонідович.

Від випускників випускник-магістр з менеджменту інноваційної діяльності, сільський голова громади с. Гаї Шевченківські, радник голови Тернопільської облдержадміністрації з питань співпраці з активістами Майдану та бійцями АТО, активний учасник Революції Гідності Богдан Брич подякував професорсько-викладацькому колективу факультету за мудрість і витримку, за знання, якими вони щедро ділились із вихованцями, адже саме ці знання, як зізнається випускник, він не раз використовує у своїй професійній та громадській діяльності.

Пісенними дарунками «Нехай квітує Україна» та «Сто доріг» привітали випускників студенти факультету Христина Гринюк та Адріана Гарматюк.