Студенти-маркетологи відвідали підприємство ТОВ «Завод газового обладнання «Альфа-Газпромкомплект»

Студенти спеціалісти та магістри спеціальності «Маркетинг» разом із доцентом кафедри промислового маркетингу Шпилик Світланою Василівною відвідали провідне підприємство України із виробництва газового обладнання ТОВ «Завод газового обладнання «Альфа-Газпромкомплект», що у Тернополі.

Директор підприємства Лукасевич Степан Адамович, економіст, заслужений працівник промисловості України особисто провів екскурсію, показав як відлагоджена робота великого промислового об’єкту, розповів про віхи розвитку і становлення, сучасність та перспективи підприємства. «На даному етапі це підприємство, як і безліч промислових підприємств України, потребує спеціалістів у сфері маркетингу»,— зазначив Степан Адамович. Керівник запросив студентів факультету економіки та менеджменту пройти професійну практичну підготовку на підприємстві із подальшим працевлаштуванням.