Ігор Коцюк — призер II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва»

19 - 21 квітня 2017 року на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва».

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на олімпіаді представляв студент групи ХСм-51 факультету інженерії машин, споруд та технологій — Ігор Коцюк (науковий керівник — к.т.н., доцент кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Бабій А.В.).

За результатами фахового змагання серед представників класичних університетів почесне призове місце виборов магістр Ігор Коцюк, здобувши диплом ІІІ-го ступеня.

Наполеглива праця, жага до знань допомогли нашому студентові на належному рівні виконати всі конкурсні завдання.

Здобуті результати привітав д.т.н., професор завідувач кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Рибак Т.І. Він побажав магістру факультету натхнення та успіхів у подальшій науковій діяльності.