Візит у Варшаву

21 квітня 2017 року делегація Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя в складі к.т.н., доц. Дзюри В.О., старшого викладача кафедри радіотехнічних систем, директора Наукового парку «ІІКТ» Химича Г.П., декана факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцента Ціх Г.В. відвідала м. Варшаву (Польща), де зустрілась із колегами із приватного польського вишу Collegium Civitas.

В ході зустрічі з проректором із міжнародного співробітництва Войцехом Дурановскі обговорено перспективи подальшої співпраці між польським і українським вузами. Метою співпраці буде реалізація програм подвійних дипломів, спільна участь у наукових та освітніх проектах, залучення інвестицій представництв польської сторони.