Разом робити світ добрішим

3 травня 2017 року студенти першого курсу факультету економіки і менеджменту за ініціативи та сприяння кафедри української та іноземної мов відвідали підшефний дитячий будинок у Новому Селі.

Гості приїхали з гарним настроєм, великим бажанням подарувати веселе свято та радість дітям. Увесь день був наповнений незабутніми враженнями як для дітей, так і для студентів. Вихованці дитячого будинку були залучені до різноманітних ігор, співочих та спортивних конкурсів й інших розваг.

Невід’ємною частиною поїздки стали подарунки, іграшки, солодощі, одяг, взуття та інші необхідні речі. Школярі раділи та щиро дякували за все. І найкращою вдячністю були їхні посмішки та обійми. Тож студенти-візитери закликають усіх небайдужих брати участь у подібних заходах і разом робити світ добрішим.

Працівники закладу висловлюють подяку всім, хто надав матеріальну допомогу та долучився до організації поїздки в дитячий будинок.