ХХ наукова конференція Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

17 - 18 травня 2017 року відбулася ХХ наукова конференція ТНТУ ім.І.Пулюя. В роботі конференції взяли участь понад 300 наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів та студентів з Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та навчальних закладів України.

З пленарними доповідями виступили:

• Вівчар Оксана Іванівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної безпеки та фінансових досліджень ТНЕУ, член-кореспондент Академії економічних наук України — Проблеми економічної безпеки підприємств у соціогуманітарній сфері (кіберзлочинність, засоби протидії).
  • Золотий Роман Захарійович, кандидат технічних наук, заступник завідувача кафедрою комп’ютерно-інтегрованих технологій — Дослідження дисперсно наповнених епоксикомпозитів, модифікованих нвч-обробкою.
  • Клендій Володимир Миколайович, кандидат технічних наук, асистент кафедри автомобілів — Обгрунтування параметрів секційних гвинтових конвеєрів для транспортування сипких матеріалів.

Робота конференції відбувалася за наступними напрямками:

• Математичне моделювання і механіка
  • Машинобудування
  • Cучасні технології на транспорті
  • Інформаційні технології
  • Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва
  • Приладобудування
  • Імовірнісні моделі біофізичних сигналів і полів та обчислювальні методи і засоби ідентифікації
  • Матеріалознавство, міцність матеріалів і конструкцій, будівництво Електротехніка і світлотехніка, електроніка
  • Фізика
  • Хімія, хімічна, біологічна та харчова технології
  • Обладнання харчових виробництв