Наші студенти – переможці конкурсу «Професіонали
майбутнього 2017»

Команда студентів нашого університету у складі Круць Христини (гр. СІс-42), Марківа Василя (гр. СІ-41), Митник Олесі (гр. СН-41) Мриглода Олега (гр. СІс-42), Цапко Андрія (гр. СІс-41) посіла друге місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Професіонали майбутнього 2017».

Студенти факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії під керівництвом доцента кафедри комп’ютерних наук Марценка Сергія Володимировича та старшого викладача кафедри кібербезпеки Лобура Тараса Богдановича виконали та представили на публічний захист наукову роботу на тему «Управління якістю обслуговування (Е2Е QoS) і механізми пріоритезації трафіку в мережах 4G/5G для сервісів IoT».

Всеукраїнський конкурс «Професіонали майбутнього» проводиться для студентів профільних ВНЗ напрямку «Телекомунікації» компанією Vodafone вже водинадцяте.

Мета конкурсу – підвищення професійного рівня студентів. Це перша довгострокова програма підтримки студентів, яка об'єднує освіту, практичний досвід, стипендії та можливість пройти стажування в технічній дирекції компанії. У програмі беруть участь студенти провідних технічних вишів: Національного технічного університет України «КПІ» (м. Київ); Державного університету телекомунікацій (м. Київ); Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків); Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара (м. Дніпро); Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова (м. Одеса); Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів); Донецького національного технічного університету (м. Покровськ); Запорізького національного технічного університету (м. Запоріжжя); Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя (м. Тернопіль); Харківського національного університету радіоелектроніки (м. Харків); Національного авіаційного університет (м. Київ).

«Професіонали майбутнього» – конкурс наукових робіт серед студентів телеком-факультетів провідних технічних вищих навчальних закладів України. Проходить за підтримки Міносвіти, Держспецзв’язку та НКРЗІ.