Бери участь у Канадській урядовій програмі
науково-дослідницьких стажувань студентів Mitacs Globalink
Research Internship

Запрошуємо студентів 3-го курсу усіх спеціальностей взяти участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine. Набір триває до 22 вересня.

Програма Mitacs Globalink Research Internship - це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін з травня до вересня 2018 року.

Програма включає:

• роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт до Канади;
  • трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
  • стипендію на житло, харчування та проживання;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Термін подання документів онлайн до 22 вересня.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають заповнену онлайн-заявку та скановані копії документів (англійською мовою):

1. Онлайн-заявка на участь у програмі http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship
  2. СV з описом наукових інтересів.
  3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів.
  4. Виписка з оцінками від університету анлійською мовою (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Екзамен з англійської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.

Консультації з усіх питань участі у програмі можна отримати у відділі міжнародних зв’язків, к. 44, корпусу 2 ТНТУ, вул. Руська, 56.