Посвята Першокурсників ФЕМ у Студенти

У переддень Міжнародного дня студента, 16 листопада 2017 року, у читальній залі науково-технічної бібліотеки університету старшокурсники факультету економіки та менеджменту провели посвяту Першокурсників у Студенти.

Ведучі цього дійства Пастущин Олеся та Якимець Дмитро познайомили Першокурсників з адміністрацією факультету та завідувачами кафедр у цікавий та жартівливий спосіб, провівши екскурс казковою країною ФЕМляндією (чи то від ФЕМінності королівства, оскільки правлять у ньому лише жінки, чи то на честь Давньогрецької Богині ФЕМіди, що подарувала королівству дух добра і справедливості).

З теплими і щирими словами вітань до Першокурсників звернулися «правителі» казкової країни: королева та віце-королеви — декан Ціх.Г.В., заступники декана — Періг. І.М., Гарматюк О.О., Мариненко Н.Ю., а також графи та графині графств — завідувачі кафедр Білоус О.С., Дмитрів Д.В., Кирич Н.Б., Буняк Н.А., Федорович Р.В.

Першокурсники взяли активну участь у інтелектуальній грі «Брейн-ринг». Було представлено шість команд: «Dream Team» — гр. БА-11та БМ-11, «220 вольт» — гр. ПМ-11, «Mega Brain» — гр. ПО-11, «Внуки Геродота» — гр. ПК-11, «Positive Students» — гр. БР-11, «Діти Фрейда» — гр. БП-11. Усі учасники брейн-рингу проявили кмітливість та ерудицію і були нагороджені сертифікатами з додатковими балами до навчальних дисциплін, а переможці гри — команда «Діти Фрейда» отримала ще додатково по 5 балів з курсу «Вступ до спеціальності «Психологія» від свого викладача доцента Періг І.М.

У подарунок для всіх присутніх у залі старшокурсники факультету економіки та менеджменту виконали чудовий танець — вальс.

Кульмінацією ж цього свята стала присяга Першокурсників, яка підняла настрій, як студентам так і викладачам.

Свято посвяти Першокурсників факультету економіки та менеджменту у Студенти пройшло у теплій та щирій атмосфері, а учасники дійства та гості отримали незабутні враження та позитивні емоції!