22 жовтня 2009 року

Регіональна науково-практична конференція
«Конфлікти в умовах регіону та механізми їх попередження в контексті корпоративної культури»

Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя запрошує взяти участь у Регіональній науково-практичній конференції, присвяченій розгляду проблем конфліктів в умовах регіону та механізми їх попередження в контексті корпоративної культури.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Стан та перспективи формування механізмів попередження конфліктів в контексті корпоративної культури на сучасному етапі
  2. Особливості впровадження заходів з профілактики конфліктів та вплив їх на стабільність відносин в галузях національної економіки
  3. Вплив органів влади та місцевого самоврядування на попередження конфліктів в у невиробничій сфері
  4. Удосконалення методів регіонального управління з попередженням конфліктів.
  5. Про можливості використання іноземного досвіду (засад менеджменту) попередження конфліктів в умовах регіону на сучасному етапі

Примітка: В рамках конференції передбачено семінар за темою: «Виробництво, обмін, розподіл і споживання в умовах рецесії» за статтею М.Білопольского. «Міф про невидиму руку (газ. 2000)»

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

За результатами роботи планується видати збірник доповідей і тез конференції. Рекомендовані організаційним комітетом тези та доповіді будуть опубліковані у науковому збірнику «Соціально-економічні проблеми і держава».

Плата за публікацію - 20 грн. за 1 лист тексту.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ.

УДК (Times New Roman, 12 pt., bold)

Ім'я та прізвище автора (співавторів) (Times New Roman, 12 pt., bold)

Організація, країна (Times New Roman, 12 pt), (пропуск рядка 10 pt.)

НАЗВА ДОПОВІДІ (Times New Roman, 12 pt., bold) (пропуск рядка 10 pt.)

Ім'я та прізвище автора (співавторів) англійською мовою (Times New Roman, 12 pt, bold)

НАЗВА ДОПОВІДІ англійською мовою (Times New Roman, 12 pt., bold), (пропуск рядка 10 pt.)

Тези доповідей обсягом до двох сторінок друкуються на листках білого паперу формату А4 з полями 25 мм з усіх сторін. Тип шрифту Times New Roman, розмір - 12 pt., інтервал - одинарний. Рисунки та ілюстрації оформляти на комп'ютері у форматах *.jpeg, *.tiff, *.рсх.

Для публікації доповідей у спеціалізованих виданнях додаються анотації мовою доповіді та англійською мовою. Обcяг доповіді для публікації 5-10 сторінок.

За додатковою інформацією звертатися на кафедру менеджменту підприємницької діяльності (корпус 7, ауд. 305) або за тел. 80352 235114 e-mail: kaf.mp.tdtu@gmail.com