Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

29 березня 2018 року в СК «Політехнік» відбулися змагання з гирьового спорту в залік відкритої Універсіади міста Тернополя серед вищих навчальних закладів.

Показати свої спортивні досягнення в гирьовому спорті зібрались 4 команди тернопільських вишів.

Наш університет був представлений двома командами, які впевнено посіли найвищі сходинки п’єдесталу. Так, перша сходинка п’єдесталу за командою №1, а друга у команди №2 (тренер команд — ст.викладач кафедри фізичного виховання і спорту З.Й. Кульчицький).

В особистому заліку чемпіонами в своїх категоріях стали такі студенти:

• Палиця Микола гр. «ЕТ-41» (вагова категорія — до 68 кг).
  • Гуменний Володимир гр. «МНс-41» (вагова категорія — до 73 кг).
  • Сендзюк Володимир гр. «РБ-21» (вагова категорія — до 78 кг).
  • Лубянецький Назар гр. «РТ-41» (вагова категорія — до 85 кг).
  • Воловик Володимир гр. «ЕТ-41» (вагова категорія — до 95 кг).
  • Цимбалюк Вадим гр.«СІ-1» (вагова категорія — понад 95 кг).

Успішним також виявився поміст Київського спортивного комплексу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця для аспіранта денної форми навчання Сіправського Романа, де проходив чемпіонат України з гирьового спорту по довгому циклу.

Він виборов І-ше місце в категорії понад 90 кг і отримав ліцензію на поїздку на чемпіонат Європи в Словенію. Готував спортсмена до змагань ст.викладач кафедри фізичного виховання і спорту Зіновій Кульчицький.