Плавці університету стали першими в змаганнях ІІ Відкритої Універсіади м. Тернополя

В змаганнях ІІ Відкритої Універсіади м. Тернополя, організованої управлінням у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради та обласним відділенням КФВС МОН України, визначались найкращі у плаванні.

Студенти з 6 команди тернопільських вишів мали нагоду показати свій спортивний результат.

Абсолютну першість у командному заліку отримали плавці Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя — перша сходинка п’єдесталу за командою №1.

Найкращі плавці нашого університету: Василишин Володимир, Баб’як Денис, Юркевич Юрій, Миколишин Владислав, Оксентюк Сергій, Таньовський Назар, Шпилик Віталій, Скорохід Антон, Савка Богдан, Савіцький Андрій, Захарія Олександр, Статкевич Володимир, Пошелюжний Олександр, Базюк Віктор, Федчишин Іван, Грабець Олег, Днись Олександр, Чарковський Дмитро, Урбан Діма.

Переможці та призери в особистому та командному заліку були нагороджені грамотами, дипломами й медалями.

Вітаємо спортсменів з перемогою!