Вітаємо з науковою перемогою!

26 - 27 квітня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходив заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економічної кібернетики. У конкурсі взяли участь студенти спеціальності «економічна кібернетика» з усіх регіонів України.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на конкурсі представила студентка кафедри економічної кібернетики Макогон Аліна (гр. ПК-31) та її науковий керівник, завідувач кафедри економічної кібернетики, к.т.н. Дмитрів Дмитро Володимирович.

Більш детально про спеціальність 051 «Економіка» можна дізнатися на сайті кафедри kaf-ek.tntu.edu.ua/.

Студентка Макогон Аліна представила наукову роботу на тему «Оптимізація ресурсної бази ПАТ КБ «Приватбанк». За підсумками конкурсу студентка здобула ІІІ місце і була нагороджена дипломом третього ступеня, а її керівник отримав подяку.

Вітаємо студентку кафедри економічної кібернетики Макогон Аліну (гр. ПК-31) та її наукового керівника, завідувача кафедри економічної кібернетики, к.т.н. Дмитріва Дмитра Володимировича з перемогою і бажаємо їм подальших наукових здобутків!

Примітка. Фото з особистого архіву Аліни Макогон та Прес-центру Львівського національного університету імені Івана Франка.