Студенти університету — основа збірної Тернопільської області з гирьового спорту

Тернопіль вкотре приймав спортсменів з усієї України. Так, з 4 по 5 травня 2018 року у СК «Текстильник» проходив чемпіонат Асоціації з гирьового спорту України. Тернопільські гирьовики впевнено вибороли перше загальнокомандне місце! Основу збірної Тернопільської області склали студенти нашого університету і внесли вагомий внесок у перемогу. Вони здобули медалі різного ґатунку в особистому заліку.

Виступаючи у своїх вагових категоріях, золоту та бронзову медаль виборов Воловик Володимир (гр. ЕТ-41), аспірант денної форми навчання Сіправський Роман — дві срібні медалі, також срібними медалями нагороджені Дуль Антон (гр. КАм-51) та Гук Назарій (гр. МБ-11). Дві бронзові — у Гуменного Володимира (гр. МНс-42), бронза — у Козака Максима (гр. МП-11) та у Палиці Миколи (гр.ЕТ-41).