Студенти університету проходили літню практику у Польщі

Університет розширює міжнародне співробітництво та бази практик за кордоном і це стало хорошою нагодою для студентів набути нового досвіду під час виробничої практики у Польщі. Адже за результатами візиту у квітні цього року представниками кафедри автомобілів було підписано угоди про співпрацю між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Вищою Школою Безпеки у м. Познань та підприємством MEPROZET в тому числі і щодо проходження практик.

Уже з середини травня восьмеро студентів 3-го та 5-го курсів спеціальності «Автомобільний транспорт» та один студент спеціальності «Прикладна механіка» проходили практику на даному підприємстві.

Під час практики студенти мали можливість покращити свої знання і вміння та отримати навики роботи на сучасному обладнанні.