Святкування Міжнародного дня студентського спорту

Сьогодні в університеті відбулося святкування Міжнародного дня студентського спорту. Рішення про проведення 20 вересня цього свята ухвалено резолюцією 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі в листопаді 2015 року.

З метою сприяння популяризації фізичної культури та спорту серед студентської молоді, пропаганди здорового способу життя студенти взяли участь у флешмобі push-up challenge — виконали згинання та розгинання рук в упорі лежачи перед спортивним корпусом університету.

Кафедра фізичного виховання і спорту організувала зустріч з випускникoм нашого університету — дворазовим фіналістом Олімпійських ігор, багаторазовим призером чемпіонатів України, Європи і світу — Олександром Волинцем.

Завідувач кафедри Я.В. Курко закликав студентів вести здоровий спосіб життя, адже фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою, оптимізму, здоров'я і довголіття.