Запрошуємо студентів долучитися до програми КРУТО від компанії «Нова Пошта»!

Проект КРУТО — це проект компанії «Нова Пошта» по співпраці із вузами і розвитку студентів (що вдало поєднує тренінги, практику, працевлаштування). До цього проекту долучився і Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

Тренінгова програма КРУТО НП — це 12 модулів лише практичних знань та навичок, це базові скіли, які зібрали досвідчені тренери компанії «Нова Пошта».

Це нагода розібратися, що ж потрібно молодому спеціалісту незалежно від напряму діяльності і дізнатися, як працюють потужні компанії. Та головне — це можливість зрозуміти, що необхідно для побудови КРУТОЇ в усіх значеннях кар'єри.

Тут не буде довгих розмов, не буде багато теорії. Буде живе спілкування, відпрацювання скілів та навичок.

Усі тренінги проходитимуть у головному корпусі ТНТУ щотижня з жовтня до грудня та з лютого до травня. На фініші — кожен отримає сертифікат та досвід: безцінний і корисний.

А стартуємо зі вступного тренінгу: «Бізнес без стартового капіталу: міф чи реальність?» вже 23 жовтня о 15:00 у читальному залі бібліотеки (корпус №2).

На студентів чекає:

• Реальна історія про створення успішного бізнесу з нуля
  • Все про найкрутішу студентську програму для старту кар’єри
  • Деталі щодо можливостей роботи і стажування у великій та динамічній компанії
  • Корисні сувеніри від компанії «Нова Пошта»

Якщо ви зацікавились і бажаєте відвідати презентацію цього курсу, будь ласка, заповніть анкету.