Налагоджено нові напрями співпраці між навчальним закладом та криміналістичним центром

Відбулась зустріч ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Яснія Петра Володимировича та директора Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Шрамка Олександра Михайловича.

Керівники обговорили напрямки співпраці університету та Тернопільського НДЕКЦ, зокрема можливості проходження практики студентів на базі центру, співпраці при проведенні науково-дослідних робіт й інше.

Взяли участь у зустрічі начальник науково-дослідної частини Дзюра Володимир Олексійович, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню Крупка Андрій Ярославович та старший судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Дзюра Ольга Василівна.

Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню наголосив, що випускники ТНТУ уже працюють в підрозділах центру, а директор Тернопільського НДЕКЦ відзначив високий рівень знань випускників ТНТУ та висловив бажання більш ширшого їх залучення до працевлаштування в підрозділах Тернопільського НДЕКЦ, зокрема фахівців з інформаційних систем та технології, кібербезпеки, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії, телекомунікацій та радіотехніки, транспортних технологій, автомобільного транспорту.

За результатами зустрічі була підписана угода про співпрацю.