Осінній буткамп інструкторів академій Cisco

20 РОКІВ РАЗОМ!

Запрошуємо керівників та інструкторів мережних академій Cisco, випускників та партнерів академії при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя на Осінній буткамп з нагоди 20-річчя першої академії в Україні.

Подія відбудеться 26-27 вересня в м. Тернополі.

26 вересня

9:30 - 17:00 – сесії для викладачів вишів з курсів професійного рівня: сесія з CCNA та сесія з CCNA CyberOps (лабораторні та практичні роботи, гра Route Escape Game, аналіз складних тем, тестування).

9:30 - 17:00 – сесії для вчителів шкіл, які викладають курси «Вступ до кібербезпеки» та «Основи кібербезпеки» (опрацювання змісту курсів та обговорення найкращого досвіду викладання).

27 вересня

9:30 - 16:00 – привітальні виступи, спілкування з провідними спеціалістами-випускниками першої академії Cisco, неформальне спілкування з колегами.

17:00 - 22:00 – нагородження та святкування.

З детальною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням: bit.ly/2kBiGdP

Доповідачі:

• Петро Ясній, ректор ТНТУ ім. І. Пулюя, д.т.н., професор, членкор НАН України.
  • Представники Інституту модернізації змісту освіти МОН України.
  • Карстен Сімонс, регіональний менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в країнах Європи, СНД та в Ізраїлі.
  • Микола Митник, перший проректор ТНТУ ім. І. Пулюя.
  • Олена Домотенко, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні.
  • Тарас Лобур, тренер Центру підготовки інструкторів та підтримки академій в Тернопільському національному технічному університеті імені І. Пулюя.
  • Сергій Марценко, керівник Центру підготовки інструкторів та підтримки академій при ТНТУ ім. І. Пулюя.
  • Яна Панферова, тренер Центру підготовки інструкторів та підтримки академій при НТУ «Дніпровська політехніка».
  • Наталія Полякова, керівник Центру підготовки інструкторів та підтримки академій при Інженерному інституті Запорізького національного університету.
  • Олена Кареліна, інструктор академії Cisco при ТНТУ імені І. Пулюя завідувачка кафедрою кібербезпеки.
  • Сергій Дзюба, керівник Центру підготовки інструкторів академій Cisco при НВК №141 ОРТ міста Києва.