Фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування приніс перемогу студентам ТНТУ

8 - 10 жовтня 2019 року відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування на базі Одеської національної академії харчових технологій. Кращі студентські команди програмістів з усієї України змагалися за форматом міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC.

Визначення переможців в ОНАХТ проводилося у 4 номінаціях: група педагогічних ЗВО, група природничих ЗВО, група ЗВО І-ІІ р.а. (коледжі), Шкільний дивізіон. Результати цього етапу є досить важливими, тому боротьба між учасниками олімпіади була досить запеклою.

Дипломи 3 ступеня у групі природничих ЗВО отримали такі команди нашого університету:

• команда студентів кафедри програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя TNTU_TNT у складі: Борівця Богдана, Зашка Богдана, Приведи Оксани група (СПм-51). Тренер — старший викладач Петрик Оксана Юліанівна.
  • команда студентів кафедри програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя TNTU_Sub2PewDiePie у складі: Заярного Миколи (СП-31), Синишина Юрія, (СП-21), Сови Андрія (СП-21). Тренер — асистент кафедри програмної інженерії Заяць Володимир Борисович

Вітаємо команди і тренерів! Бажаємо наступних перемог!