16 лютого 2010 року відбувся міжнародний інформаційний семінар «Реалізація програми Темпус IV. Розширення співробітництва в області вищої освіти між ЄС та Україною» за участю представників Військового технологічного університету (м. Варшава, Польща): координатора програми Еразмус Анни Вачуляк та доцента Володимира Гуцайлюка.

Учасники семінару отримали інформаційні матеріали про можливості програми Темпус IV, які були надані Національним Темпус-офіс в Україні.

Гості університету оглянули лабораторії механіко-технологічного факультету, музей. Польські колеги та викладачі механіко-технологічного факультету провели дискусії та обговорення проектів з реалізації мобільності між обома університетами за програмами Європейського Союзу.

Інформаційні матеріали Європейських освітніх програм Темпус, Еразмус та Жана Моне можна отримати у Центрі міжнародного співробітництва ТНТУ (ауд.44, корпус №2), а також за адресою www.tempus.org.ua