Засідання вченої ради

30 березня 2010 року о 15.00 год. в ауд. №79 відбудеться засідання вченої ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з порядком денним:

1. Про балотування на посаду професора кафедри промислового маркетингу д.е.н., проф Бриндзі З.Ф.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  2. Про роботу аспірантури і підготовку науково-педагогічних кадрів.
    Доповідачі: проректор з наукової роботи, д.т.н., проф. Рогатинський Р.М.; голова комісії з питань науки проф. Кривень В.А.
  3. Про перерозподіл ліцензованих обсягів підготовки фахівців усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів в університеті.
    Доповідачі: проректор з науково-методичної роботи, к.т.н., доц. Дячук С.Ф.; голова комісії з проблем навчання, к.т.н., доц. Оксентюк А.О.
  4. Про роботу лабораторії математичного моделювання і дослідження масопереносу в неоднорідних і нанопористих середовищах.
    Доповідач: завідувач лабораторії, к.т.н., доц. Петрик М.Р.; голова комісії з питань науки проф. Кривень В.А.
  5. Про Будапештсько-Віденську декларацію про створення Європейського простору вищої освіти від 12.03.2010 р.
    Доповідач: перший проректор, проректор з навчальної роботи, д.т.н., проф. Луців І.В.
  6. Про внесення змін до «Статуту університету», «Положення про вчену раду ТНТУ ім. І. Пулюя», «Положення про факультет університету», «Положення про роботу органів студентського самоврядування ТНТУ ім. І. Пулюя».
    Доповідач: голова статутно-організаційної комісії, к.т.н., проф. Кривий П.Д.
  7. Про представлення до нагород працівників університету.
    Доповідач: голова атестаційної комісії вченої ради, к.т.н., доц. Лупенко А.М.
  8. Затвердження рекомендацій НТР і НМР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.