25 березня 2010 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» відбулися змагання з армспорту в залік студентської спартакіади серед факультетів ТНТУ ім. Івана Пулюя, в яких взяли участь 43 студенти з шести факультетів.
Командні результати розподілились таким чином: 1-ше місце зайняв ФРК (89 балів), 2-ге місце - ФКТ (88 балів), 3-тє місце - ФВХ (87 балів), 4-те місце - ЕМФ, 5-те місце - ФПД, 6-те місце - МТФ.

В особистому заліку переможцями в порядку вагових категорій на ліву руку стали: Леськів Ігор (90 кг і більше) – ФКТ, Паламарчук Сергій (до 90 кг) – ФХВ, Шашура Денис (до 80 кг) – ФПД, Дячук Дмитро (до 70 кг) – ФРК;
на праву руку:
Леськів Ігор (90 кг і більше) – ФКТ, Марків Василь (до 90 кг) – ФРК, Шашура Денис (до 80 кг) – ФПД, Ліпкіцький Віталій (до 70 кг) – МТФ.

Щиросердечно вітаємо переможців і бажаємо нових звершень!