З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні подяками міського голови нагороджені доцентки університету

З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні в Українському Домі «Перемога» 29 вересня 2023 року відбулося нагородження представників туристичної індустрії Тернопільської громади.

З цієї нагоди міський голова Сергій Надал вручив подяки доценткам кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Ользі ВЛАДИМИР та Галині ОСТРОВСЬКІЙ за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у формування і розвиток позитивного туристичного іміджу Тернопільської міської територіальної громади.

Щирі вітання колегам!