Команда університету виборола ІІІ загальнокомандне місце у традиційному щорічному турнірі «Кубок Шухевича»

З 18 вересня по 01 жовтня у м. Тернополі проходив традиційний щорічний турнір «Кубок Шухевича». Спортивний захід заснований у 2011 році. Його влаштовують, щоб об'єднати представників молодіжних громадських організацій Тернополя. Також змагання проводять, щоб вшанувати пам'ять головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича, який загинув 5 березня 1950 року.

Команда ТНТУ взяла участь у таких видах змагань: інтелектуальний конкурс, волейбол (І місце), футзал, плавання (ІІІ місце), естафетне плавання (І місце), стрільба, скелелазіння, шахи (І місце), баскетбол.

Склад команди: Сорба Євген (ФПТ), Кащин Віталій (ФІС), Кирилюк Катерина (ФЕМ), Хомин Іван (ФПТ), Семисюк Владислав (ФПТ), Булич Андрій (ФМТ), Невідомський Максим (ФПТ), Синенький Євген (ФМТ), Поліщук Костянтин (ФІС), Павлік Володимир (ФІС), Костюк Катерина (ФІС), Доберчак Олексій (ФІС). Капітан команди — Синенький Євген.

У підсумку проведених змагань команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя виборола ІІІ загальнокомандне місце.