Співпраця Польщі та України: науковці ТНТУ долучилися бізнес-форуму

10 листопада 2023 року у Тернополі відбувся україно-польський бізнес-форум у контексті перспектив відбудови України. До заходу були долучені представники наукової спільноти, представники польського та українського бізнесу.

Під час заходу презентовано інструменти та заходи щодо розвитку україно-польської економічної співпраці у галузях машинобудування, логістики, харчової промисловості, будівництва, банківського бізнесу. Проведено обговорення можливостей співпраці між громадами і компаніями з Тернопільської області та польськими партнерами.

ТНТУ представляли: проректор з наукової роботи, професор Павло МАРУЩАК, проректор з економіки та розвитку, професор Роман ШЕРСТЮК, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування, професор Олена СОРОКІВСЬКА, доцент кафедри будівельної механіки Ярослав КОВАЛЬЧУК.