Студент факультету інженерії машин, споруд та технологій — переможець конкурсу наукових робіт

Нещодавно на базі Центральноукраїнського національного технічного університету відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського творчого конкурсу студентських наукових робіт «Галузеве машинобудування» (Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва).

Серед багатьох конкурсних праць робота Павла Завінського, студента 4-го курсу спеціальності 208 Агроінженерія, впевнено пройшла до фінального відбору. Відмінна доповідь та впевнені відповіді дозволили Павлу вибороти переможне друге місце у цьому конкурсі.

Щиро вітаємо переможця Павла Завінського та його керівника — завідувача кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин, д.т.н., професора Бабія Андрія Васильовича з цим здобутком. Миру всім нам, здоров’я та нових звершень!