В університеті влаштували шаховий турнір «Золота тура» присвячений пам’яті Віталія Венгера

15 листопада 2023 року у спортивному комплексі «Політехнік» за підтримки студентського самоврядування відбувся турнір з шахів «Золота тура» присвячений пам’яті Віталія Венгера.

Учасників змагань привітав завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Ярослав Курко, який наголосив на важливості відновлення традиції університетських шахових турнірів. «Ми повинні пам’ятати завдяки кому зараз маємо можливість жити, працювати, займатися спортом, тому присвячуємо цей турнір пам’яті нашого захисника Віталія Венгера», — сказав Ярослав Курко.

Ігри відбувались за коловою системою.

В результаті цікавих захоплюючих ігор призерами стали: третє місце у Містермана Петра (ФІС, СП-41), другу сходинку п’єдесталу зайняв Коляденко Андрій (ФМТ, МХм-51), чемпіоном турніру став Невідомський Максим (ФПТ, ЕТм-51).

Усі учасники отримали гарні емоції та враження, призери нагороджені грамотами і медалями.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту дякує Кащину Віталію (ФІС, СБ-41) за допомогу в організації турніру.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту вітає шахістів та бажає невтомних сил, справжньої хоробрості для гідних перемог!