АТ «Технологія» відкриває кар’єрні можливості для студентів університету

Студенти 1, 3 і 5 курсу спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» під керівництвом викладачів кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Крупи В.В., Буховця В.М і Гагалюка А.В. відвідали АТ «Технологія».

Технологи підприємства, відповідальні за свою ділянку роботи, ознайомили студентів із виробничим процесом та асортиментом продукції. Така проста, на перший погляд, річ, як ковпачок до пляшки чи етикетка, виявилися зовсім не простими, як і сам процес їх виготовлення. Продукція є високотехнологічною і може задовольнити вимоги найвибагливіших замовників, що підтверджується експортом у 77 країн світу. В цьому ще раз переконалися майбутні машинобудівники та побачили найважливіші етапи роботи.

Після екскурсії студентів почастували солодощами, що стало приємним доповненням до зустрічі.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра конструювання верстатів, інструментів та машин вдячні колективу підприємства за пізнавальну екскурсію.