Університетська спільнота вшанувала 210-ту річницю народження Тараса Шевченка

Родина Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відзначила 210-річчя з дня народження волелюбного генія Тараса Григоровича Шевченка літературно-мистецькою імпрезою. Уклонитися видатному українцеві зібралися представники адміністрації, керівництво структурних підрозділів, а також університетські співробітники, студенти та гості вишу.

Згуртований та незламний, з Шевченковим словом на вустах, колектив вкотре засвідчив свою відданість життєвим настановам духовного батька Української нації.

З тими, хто мав честь і радість читати, оспівувати, слухати пророче слово, Шевченко завжди і назавжди.

Дякуємо великій громаді Шевченкового дійства за участь: Степан Дячук, Оксана Гарматюк, Роман Шерстюк, Ірина Кісєльова, Володимир Тесля, Юлія Гудз, Андрій Крупка, Христина Чорна, Олександр Кот, Софія Гесюк, Тетяна Мостова, Вікторія Хома, Галина Ціх, Кароліна Олексюк, Наталія Боярська, Борис Шамчук, Уляна Митник, Вікторія Савіцька, Вероніка Безкоровайна, Софія Теслюк, Антон Ковальський, Назар Гетманюк, Ігор Шаблій.