ТНТУ входить до найбільшого міжнародного рейтингу навчально-наукових інституцій світу SCImago Institutions Rankings-2024

Іспанська лабораторія SCImago в партнерстві з Elsevier оприлюднила черговий випуск світового рейтингу наукових організацій SCImago Institutions Rankings 2024 .

Цього року методологія рейтингу зазнала змін. У редакції SIR Ranking 2024 показник «Соціальний вплив» модифіковано — додано 3 нові індикатори, що відображають суспільний вплив університетів та пов’язані з Цілями сталого розвитку, визначеними Організацією Об’єднаних Націй.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя посів 30-те місце у наукометричному рейтингу SCImago Institutions Rankings серед вітчизняних закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, 2-й — серед університетів Тернополя.

Позиції ТНТУ за напрямами: наукові дослідження (Research) — 37 місце, інновації (Innovation) — 75 місце, соціальний вплив (Societal) — 48 місце.